UNCAFLORA / VYČIŠTĚNÉ CESTY UROLOGICKÉ

08.01.2021

https://www.bylinkyzamazonie-herbar.cz/l/trnity-ker-ciste-urologicke-cesty/Krásný den moji drazí,

v článku , jsem se zmínila o extraktu UNCAFLORA neboli VYČIŠTĚNÉ CESTY UROLOGICKÉ.

Extrakt UNCAFLORA blahodárně působí na močové cesty, protože napomáhá odstranění zánětů z těchto cest, velice silně čistí ledviny a celkově podporuje vylučování. Hlavní složkou extraktu je známí Jihoamerická bylinka VILCACORA ( Uňa de Gato, Kočičí dráp ), která celkově posiluje ledviny, ale též blahodárně působí na záněty a infekce v těle, používá se do směsí na léčbu bolestí kloubu, např. artritidy, ale léčí též různé alergie a spolu s dalšími bylinkami jako např. Muňa Muňa a Wira Wira se používá při léčbě astmatu. VILCACORA je velmi silná bylinka která se též doporučuje u léčby některých druhů rakovin a doporučuje se i u léčby virových onemocnění, protože silně posiluje imunitu.

Druhou bylinou extraktu UNCAFLORA je nádherná velmi drobná bylinka FLOR DE ARENA, kterou též najdete ve směsích posilující ledviny jako např. PÍSEČNÝ KVĚT, tato úžasná bylinka zajišťuje silnou detoxikaci organizmu, zlepšení funkce jater, ledvin a celého metabolizmu. Proto se též na začátku redukční diety doporučuje právě užívání bylinky FLOR DE ARENA ( PÍSEČNÝ KVĚT ) spolu s HERCAMPURI ( MODRÝ KVĚT) na nastartování hubnutí. Pozor obě bylinky brát zvlášť. 


Pokud máte časté záněty ,, močáku" popřípadě právě proděláváte akutní zánět močových cest, což je hodně bolestivé a nepříjemné, doporučuji extrakt UNCAFLORA kombinovat s bylinnou směsí TRNITÝ KEŘ spolu s DRAČÍ KRVÍ, která je též silně antibakteriální a antivirová. Tato kombinace je též vhodná o jednoroční očistě urologických cest.


  Další informace o složení extraktu UNCAFLORA a doporučené dávkování najdete ZDE:

https://www.bylinkyzamazonie.cz/vicedruhove-extrakty/uncaflora-vycistene-cesty-urologicke/

( Bohužel, kvůli zákonům EU nemžeme dávat přímí odkaz na e-shop proto prosím, zkopírujte odkaz do Googlu. Děkujeme za pochopení. )


Přeji vám pevné zdraví a krásný rok 2021 

Blanka Čížkovská 

www.bylinkyzamazonie.cz