PÍSEČNÝ KVĚT / LEDVINOVÝ KLID

06.02.2021


Krásný den moji drazí,

v článku V ÚNORU HÝČKEJME LEDVINY jsem se, mimo jiné, zmínila o bylinné směsi PÍSEČNÝ KVĚT a proto jsem se rozhodla o tomto ,,pokladu" něco málo napsat.

Pokud vás zlobí ledviny, časté záněty, koliky či ledvinové kameny a nebo jen potřebujete ledviny pořádně pročistit, bylinná směs PÍSEČNÝ VĚT je tím pravým pomocníkem. PÍSEČNÝ KVĚT díky bylince FLOR DE ARENA snižuje hladinu kyseliny močové v organizmu a zajišťuje silnou detoxikaci jak ledvin tak i celého těla. Bylinka YACÓN pomáhá se zánětlivými procesy, eliminuje škodlivé bakterie které mohou způsobit záněty ledviny a urologických cest. S ledvinovými, ale i žlučníkovými kameny vám pomůže, úžasná bylinka CHANCA PIEDRA, která je též součástí bylinné směsi PÍSEČNÝ KVĚT. Jako bonus směs PÍSEČNÝ KVĚT příznivě ovlivňuje pokožku, pomáhá
odstranit tmavé kruhy pod očima, projasňuje oční bělma a čistí sliznice. Celkově působí na organizmus antibakteriálně.

Pokud vás trápí časté záněty ledvin a močových cest je dobré bylinnou směs PÍSEČNÝ KVĚT kombinovat s extraktem UNCAFLORA a DRAČÍ KRVÍ. Jestli chcete ledviny pořádně pročistit je vhodné k PÍSEČNÉMU KVĚTU přidat extrakt FLORAPIEDRA. A pokud je chcete navíc i posílit a dát jim tu správnou ,, šťávu", přidejte k PÍSEČNÉMU KVĚT a FLORAPIEDŘE doplněk stravy NONI, který dodá ledvinám potřebné vitamíny a minerály a tím je oživí.

Další informace o složení bylinné směsi PÍSEČNÝ KVĚT, přípravu a běžné dávkování najdete ZDE.

https://www.bylinkyzamazonie.cz/inca-botanica/pisecny-kvet-bylinny-caj/

Přeji vám pevné zdraví a krásné dny

Blanka Čížkovská 

www.bylinkyzamazonie.cz