KOLOIDNÍ STŘÍBRO 20PPM - ROZTOK

02.06.2020

 Přírodní antibiotikum - bez vedlejších účinků


KS je netoxické, bezpečné. Pomáhá obnově buněk, nedráždí sliznice, nevytváří závislost, neobsahuje volné radikály, dezinfikuje, nedráždí oči, nereaguje s léky, posiluje imunitu, bezpečné pro těhotné a kojící ženy. Účinný při všech bakteriálních infekcích, virových onemocněních, mykózách, též jako antiseptický prostředek. Pomáhá posilovat imunitní systém. Po různých operacích potíráním kůže zajistíme rychlejší hojení šitých ran. Na akné, vyrážky, ekzémy, oděrky a rány, popáleniny, zanícené rány, místa zasažená plísněmi, bodnutí a štípnutí hmyzem. Výplachy ústní dutiny - desinfikuje mandle, výtěr nosních dírek a uší. Výplach tlustého střeva (klystýr 1:1 převařenou vodou) zbavení se parazitů,očista konečníku. Desinfekce ponožek a bot proti zápachu i další části oblečení.


Likviduje více než 650 druhů známých patogenů - cizopasné bakterie, plísně, parazity, mikroby, viry.

Stříbro je stopovým prvkem, nezbytným pro správné fungování lidského organismu. S mírou stárnutí organismu dochází ke zhoršení schopnosti těla produkovat stříbro, a při jeho nedostatku dochází k postižení imunitního systému. Existuje jasná spojitost mezi nízkou hladinou stříbra a náchylností k různým druhům chorob.

3TÝDENNÍ DETOXIKAČNÍ KŮRA - Ráno nalačno 0,3cl. Při tomto užívání je nutno zvýšit příjem tekutin, nejvíce odpoledne mezi 15-19h a to bylinami. Lymfatickým, ledvinovým, nebo jaterním čajem tak podpořit celkový detox organizmu. Protože "úklid", který stříbro v organismu vyvolá vylučováním zabitých patogenů vytváří na vnitřní orgány zvýšený nápor. A pokud je organismus více zanesený, může se to projevit zvýšenou únavou, pocením, nebo bolestí havy :-) Kůru nepřerušujte, doplňte některým z výše uvedených čajů.

NEVYSTAVUJTE PŘÍMÉMU SLUNCI A ELEKTROMAGNETICKÉMU POLI (pc, mikrovlnka, tv, telefon) Pro naprostou izolaci, doporučuji zabalit do alobalu. Uchovej v pokojové teplotě, raději v temnu (noční stolek,skříňka)

Z důvodu legislativy z roku 2012 o nanotechnologiích, je obtížné získat na koloidní roztoky certifikát k prodeji! Navíc jeho cena se pohybuje v řádu desítek tisíc. Proto uvádím, že se jedná o roztok určený pro očistu prostředí a předmětů. Používat jej ovšem můžete naprosto stejně, jak uvádějí jiní prodejci :-) Navíc můj výrobek je vyšší kvality, než jsou běžná koloidní stříbra na českém trhu. Jak je to možné? Přečtěte si, prosím, následující text o výrobě.

Koloidní stříbro (dále jen KS) se vyrábí řízenou elektrolýzou. Aby roztok koloidu byl co možná nejvyšší kvality, je nutné, aby voda měla co možná nejnižší vodivost (uS/cm). Pro výrobu je nutné použít speciálně demineralizovanou vodu o maximální vodivosti do 1 microsiemens (uS/cm). Toto kriterium splňuje pouze destilovaná lékařské kvality. Ta se ovšem na českém trhu již skoro neprodává! Nahradila ji Aqua Purificata. Ta je pro lékařské a zdravotní účely, pro které se používala destilovaná voda, plně vyhovující. Ale pro výrobu koloidu nikoli. Je zde zásadní rozdíl pro výrobu koloidních roztoků! Aqua Purificata má vodivost 3-5 microsiemens (uS/cm)!!! Žádné maximálně 1 uS/cm!!! Ale rovnou celé 3 uS/cm a více!!! Tato voda je tedy naprosto nevhodná pro výrobu KS. Její vysoká vodivost zabraňuje správnému štěpení nanočástic stříbra při procesu výroby. Vyrobený koloid, z Aqua Purificata, pak obsahuje velmi malé množství nanočástic stříbra, které jsou stěžejní pro charakteristické účinky KS. Obecně tedy platí, že čím nižší stupeň microsiemens (vodivost vody), tím kvalitnější koloidní roztok.

Já vyrábím KS z demineralizované vody, která je upravena na přístroji nejmenované firmy (skrytá reklama- nelze uvést) procesem reversní osmoza (speciální čištění). Tato voda má vodivost od 0,4 - 0,15 uS/cm. Je to tedy nejnižší možná vodivost, které lze dosáhnou! Tím je zaručena nejvyšší možná kvalita výsledného koloidního roztoku!

BYLINKY Z AMAZONIE

Výše uvedený produkt můžete koupit zde:
https://www.bylinkyzamazonie.cz/ceremonialni-a-ritualni-vody--meditacni-cd-a-ostatni/koloidni-stribro/