BAMBUCKÉ MÁSLO 100 %

05.11.2020

Přírodní tuk získávaný lisováním plodů ze stromu ořešáku afrického 

-zvyšuje odolnost kůže vůči infekcím a chorobám -má protizánětlivé účinky, urychluje a usnadňuje hojení popálenin a drobných ran a oděrek. -účinně také chrání pokožku před vysycháním- je hydratační -díky vitamínům a kyselinám podporuje ochranu před napadením mikroorganismy. -dobře se vstřebává do kůže, kterou hojivě změkčuje -velmi vhodné na ztvrdlé a popraskané paty, hrubou kůži na loktech, které také hojí -dokonale hydratuje, regeneruje suchou a namáhanou pokožku se sklonem k popraskání (strie). -zklidňuje pokožku postiženou ekzémy a lupénkou -chrání před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí (mráz, vítr, horké slunce) -je vhodné k regeneraci pleti obličeje i celého těla, celkově zjemňuje a zvláčňuje. -dodá pleti elastičnost a pružnost, tím omezuje tvorbu vrásek. zvlhčí i tu nejsušší pokožku, proto je vhodná na všechny partie těla např dekolt, obličej, rty, ale i na paty a lokty.

Bambucké máslo obsahuje

- hlavní podíl kys. olejová cca. 45%, kys. stearová cca. 42%, kys. linolová cca. 6%. Dále ještě kys. linolová, palmitová, linolenová a arachidová,

-vitaminy B, D, F. -dále obsahuje neobvykle vysoký podíl (6 - 10%) doprovodných vitamínů E, A,

-allantoin zastoupený ve vysokém procentu je našemu tělu přirozený a má silné antibakteriální účinky!!! Napomáhá hojení a přirozeně zadržuje vlhkosti v kůži, oddaluje proces stárnutí a tvorbu vrásek.

BYLINKY Z AMAZONIE

Výše uvedené produkty můžete koupit zde:
https://www.bylinkyzamazonie.cz/inca-botanica-4/