BALZÁM S PERUÁNSKOU COPAIBOU

04.11.2020

Balzám má antimykotické, desinfekční, protizánětlivé, antiseptické účinky. Nejen, že tvoření plísní zastavuje, ale likviduje mykotické bakterie v kůži a tkáních!!! Tzn, že s ním můžete vyléčit i nehtovou plíseň, kdy jsou ložiska plísní v nehtovém lůžku! Zde je nutná trpělivost. Možno vtírat i do pokožky vlasů, proti lupům, psoriáze a jiným kožním potížím. Dále urychluje hojení ran a zamezuje zánětlivým procesům. Je hojivý a regenerační. Použití na suchou, citlivou, mastnou a problematickou pokožku - na celé tělo

Výborně se hodí i na očistu ústní dutiny, kde působí proti paradentóze a krvácení dásní, které výborně "stahuje". Naneste malé množství na kartáček a ošetřete ústa běžným způsobem

COPAIBA tato míza známého peruánského stromu má prokazatelně léčivé účinky. V etnomedicíně ji indiáni používají od nepaměti. Obsahuje velké množství látek, které mají antimykotické (protiplísňové), hojivé a desinfekční účinky.

BAMBUCKÉ MÁSLO hlavní podíl tvoří kyselina olejová, stearová, vitaminy B, D, F, E, A, díky těmto vitamínům a kyselinám chrání pokožku před vnějšími mikroorganismy a volnými radikály, velmi účinně ji také hydratuje, díky vysokému procentu alantoinu dodá pokožce elastičnost a pružnost a tím oddaluje proces stárnutí a tvorbu vrásek. Napomáhá hojení, velmi vhodný na ztvrdlé paty a hrubou kůži na loktech, kterou také hojí. Regeneruje suchou a namáhanou pokožku se sklonem k popraskání (strie). Chrání před nepříznivými vlivy -horké slunce, vítr, déšť. Zvyšuje odolnost kůže vůči infekcím a chorobám. Má protizánětlivé účinky, urychluje a usnadňuje hojení popálenin a drobných ran a oděrek. Je vhodný k regeneraci pleti obličeje i celého těla. .Zvlhčí i tu nejsušší pokožku, je vhodný na všechny partie těla např dekolt, obličej, rty, ale i na paty a lokty. Zklidňuje problematickou pokožku se sklonem k vyrážkám a ekzémům.

RICÍNOVÝ OLEJ velmi nedoceněný olej se širokospektrálním využitím pro pokožku. Obsahuje velké množství vitamínu E (antioxidant) a další vitamíny a minerály. Také velké množství omega-9 nenasycené mastné kyseliny, vysoký obsah kyseliny ricinolejové a hydroxylové. Má protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky. Zvláčňuje, hydratuje, regeneruje, snižuje viditelnost jizev a pigmentových skvrn a skvěle pomáhá proti akné. Je vhodný pro suchou a citlivou pokožku, také pro zralou, či problematickou. Sklidňuje problematická místa. Skvěle regeneruje pokožku při pobytu na slunci i po opalování!!! Používá se i na vlasy, řasy a obočí jejichž vypadávání dokáže eliminovat. Skvěle vyživuje nehty. Dodává pokožce pružnost a vyživuje pleť.

VČELÍ VOSK surový-nebělený jeho funkcí je především ochrana pokožky proti vnějším vlivům(vítr, slunce, déšť), vytváří "film" na pokožce a tím ji chrání. Také při opalování. Svým složením je velmi hydratační a regenerační. Pomáhá dalším látkám s hojením a regenerací poškozené pokožky, zatímco ji sám hluboce vyživuje a zvlhčuje. Je protizánětlivý, zmírňuje otoky, má hojivé a zklidňující účinky, zvláště na poranění pokožky, záněty nebo popáleniny. Je bohatý na estery kyselin, vitamin A, čímž přispívá ke změkčení, hydrataci a regeneraci kožních buněk. Má výborné antiseptické a antioxidační vlastnosti. Díky tomu urychluje regeneraci jemné pokožky, obzvláště pokožku rtů.

BYLINKY Z AMAZONIE

Výše uvedené produkty můžete koupit zde:
https://www.bylinkyzamazonie.cz/inca-botanica-4/