BALZÁM S OLEJEM SACHA INCHI

02.06.2020

Balzám je určen hlavně na bolavé klouby, šlachy, svaly a při revmatoidní artritidě. Má protizánětlivý efekt. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin. Pokud již jsou např po úrazu, nebo po operacích, tak po jemných masážích se rychleji vstřebávají. Zabraňuje tvorbě jizev. Pokožku velmi rychle regeneruje, vyživuje a omlazuje. Je antioxidační, velmi regenerační a vyživující. Výborný pro suchou, podrážděnou, nebo citlivou pokožku. Podporuje její přirozenou elasticitu. Je vhodný také proti tvorbě strií. Pomáhá pokožku chránit před volnými radikály a nepřízní počasí. Má přirozený UV faktor, proto je skvělý při pobytu na slunci.

SACHA INCHI obsahuje až 89 druhů nenasycených, esenciálních mastných kyselin. Alfa linoleová (omega 3 až 50%), gama linoleová (omega 6 až 40%) a kyselina olejová (omega 9 až 11%) Také velmi vysoký podíl aminokyselin (bílkovin), proteinů, sterolů. Dále vitaminy A, D, E a jod, tocopheroly typu alfa a beta. Toto složení prokazatelně zajišťuje léčebné účinky. Ne nadarmo byl olej Sacha Inchi v roce 2005 na Světové výstavě jedlých olejů v Paříži oceněn Zlatou medailí. Esenciální znamená, že si je tělo nedokáže vyrobit samo :-)

BAMBUCKÉ MÁSLO hlavní podíl tvoří kyselina olejová, stearová, vitaminy B, D, F, E, A, díky těmto vitamínům a kyselinám chrání pokožku před vnějšími mikroorganismy a volnými radikály, velmi účinně ji také hydratuje, díky vysokému procentu alantoinu dodá pokožce elastičnost a pružnost a tím oddaluje proces stárnutí a tvorbu vrásek. Napomáhá hojení, velmi vhodný na ztvrdlé paty a hrubou kůži na loktech, kterou také hojí. Regeneruje suchou a namáhanou pokožku se sklonem k popraskání (strie). Chrání před nepříznivými vlivy -horké slunce, vítr, déšť. Zvyšuje odolnost kůže vůči infekcím a chorobám. Má protizánětlivé účinky, urychluje a usnadňuje hojení popálenin a drobných ran a oděrek. Je vhodný k regeneraci pleti obličeje i celého těla. Zvlhčí i tu nejsušší pokožku, je vhodný na všechny partie těla např dekolt, obličej, rty, ale i na paty a lokty. Zklidňuje problematickou pokožku se sklonem k vyrážkám a ekzémům.

VČELÍ VOSK surový-nebělený jeho funkcí je především ochrana pokožky proti vnějším vlivům(vítr, slunce, déšť), vytváří "film" na pokožce a tím ji chrání. Také při opalování. Svým složením je velmi hydratační a regenerační. Pomáhá dalším látkám s hojením a regenerací poškozené pokožky, zatímco ji sám hluboce vyživuje a zvlhčuje. Je protizánětlivý, zmírňuje otoky, má hojivé a zklidňující účinky, zvláště na poranění pokožky, záněty nebo popáleniny. Je bohatý na estery kyselin, vitamin A, čímž přispívá ke změkčení, hydrataci a regeneraci kožních buněk. Má výborné antiseptické a antioxidační vlastnosti. Díky tomu urychluje regeneraci jemné pokožky, obzvláště pokožku rtů.

BYLINKY Z AMAZONIE
Výše uvedené produkty můžete koupit zde:
https://www.bylinkyzamazonie.cz/inca-botanica-4/